باما خاطره بسازید

land4 980613

ما در آتلیه عکس کودک لیماژ سعی می کنیم خاطرات شیرین و تکرار نشدنی کودکیشون رو ثبت کنیم. روزهایی که دیگه تکرار نمیشن و فقط عکسهای رنگی و شادشون باقی می مونه.

land5 980613

عکاسی یلدا

یلدا یکی از زیباترین و اصیل ترین جشنهای ما ایرانیهاست و ما هرساله سعی می کنیم با تدارک یک دکور و لباس مناسب، اون رو به زیباترین شکل ممکن ثبت کنیم.

land1 980613

عکاسی نوزاد

تمام اکسسوریهایی که در عکسهای نوزادمون می بینید، از اروپا خریداری شده و مخصوص پوست لطیف و حساس این فرشته ها بافته شده. با افتخار بهتون اعلام می کنیم که آتلیـه لیـماژ، یکی از متخصصین در زمینه عکاسـی از نوزاده.

land3 980613

عکاسی در منزل

محیط صمیمی و گرم خونه، جایی که کودک با اون انس گرفته و بهش عادت داره. به همین دلیل همکاریش با عکاس خیلی بهتره و عکسهاش طبیعی تر. اگر خونه سرشار از نور طبیعی باشه که چه بهتر.

land9 980613

عکاسی نور طبیعی

نور طبیعی یکی از اون چیزهاییه که باعث لطافت عکسها میشه. استفاده از ریسه های نور و بوکه های رنگی رنگی هم زیبایی اون رو دوچندان میکنه.

land2 980613

عکاسی هالووین

هالووین یکی از اون جشنهای بامزه ست که کوچولوها هم خیلی به اون علاقه دارن. چون هر سال می تونن در قالب یک شخصیت متفاوت قرار بگیرن و کلی باهاش خیالبافی و بازی کنن.

۵۰۰۰۰ تومان هدیه آتلیه تا ۲۸ اسفند

آتلیه کودک و بارداری لیماژ برای عزیزان شهر تهران و اطراف که بار اول است تمایل به حضور در آتلیه کودک لیماژ را دارند مبلغ پنجاه هزار تومان هدیه در نظر گرفته است. برای استفاده از هدیه لطفا از بارکد زیر یک عکس گرفته یا اسکرین شات تهیه نمایید و هنگام حضور در آتلیه به همراه داشته باشید.جهت تماس با آتلیه و راهنمایی بیشتر با شماره ۸۸۶۹۵۷۴۴ تماس حاصل فرمایید.

LACGC980923

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

دوستان عزیز برای دیدن عکس های جدید میتونید مارو تو اینستاگرام دنبال کنید یا برای دیدن نمونه کار بیشتر حضوری به آتلیه مراجعه کنید
limage.atelier
land6 980613

مامان و بابا تولد شما رو بهترین شکل جشن میگیرن و عکسهاش رو ثبت می کنن، تا بعدا که بزرگ شدی اونها رو ببینی و بدونی که چقدر براشون ارزشمند بودی و هستی.

عکاسی خانوادگی

هیچ چیزی مثل نگاه کردن به عکسهای خانوادگی شاد و پر انرژی، روز آدم رو نمیسازه. سعی کنید همیشه در کنار ثبت عکسهای تکی از کوچولو، یک یا دوتا عکـس خانوادگی هم ثبت کنید.

land8 980613

عکاسی مادر کودک

می دونستی چندین دست لباس ست برای مادر و دختر و مادر و پسر تو آتلیـه لیماژ موجوده و استفاده ازش رایگانه و هیچ هزینه ای نداره؟ پس بدون نگرانی از تهیه لباس ست، کافیه فقط زمان عکاسیت رو رزرو کنی.

land10 980613

یکی از ناب ترین حسهای دنیا، حس رشد کردن آدمی از جنس خودت و عشقت، درونته. این تجربه لطیف و عاشقانه تکرار نشدنیه. به بهترین شکل ثبتش کن.