برای ساختن خاطره ای زیبا همراه شما هستیم

ما در آتلیه عکس کودک لیماژ سعی می کنیم خاطرات شیرین و تکرار نشدنی کودکیشون رو ثبت کنیم. روزهایی که دیگه تکرار نمیشن و فقط عکسهای رنگی و شادشون باقی می مونه.

آتلیه کودک
آتلیه نوزاد

عکاسی نوزاد

تمام اکسسوریهایی که در عکسهای نوزادمون می بینید، از اروپا خریداری شده و مخصوص پوست لطیف و حساس این فرشته ها بافته شده. با افتخار بهتون اعلام می کنیم که آتلیـه لیـماژ، یکی از متخصصین در زمینه عکاسـی از نوزاده.

یکی از ناب ترین حسهای دنیا، حس رشد کردن آدمی از جنس خودت و عشقت، درونته. این تجربه لطیف و عاشقانه تکرار نشدنیه. به بهترین شکل ثبتش کن.

land10 980613
land3 980613

عکاسی در منزل

محیط صمیمی و گرم خونه، جایی که کودک با اون انس گرفته و بهش عادت داره. به همین دلیل همکاریش با عکاس خیلی بهتره و عکسهاش طبیعی تر. اگر خونه سرشار از نور طبیعی باشه که چه بهتر.

عکاسی مادر کودک

می دونستی چندین دست لباس ست برای مادر و دختر و مادر و پسر تو آتلیه عکس کودک لیماژ موجوده و استفاده ازش رایگانه و هیچ هزینه ای نداره؟ پس بدون نگرانی از تهیه لباس ست، کافیه فقط زمان عکاسیت رو رزرو کنی.

land8 980613
عکاسی جشن تولد

مامان و بابا تولد شما رو بهترین شکل جشن میگیرن و عکسهاش رو ثبت می کنن، تا بعدا که بزرگ شدی اونها رو ببینی و بدونی که چقدر براشون ارزشمند بودی و هستی.

عکاسی با نور طبیعی

نور طبیعی یکی از اون چیزهاییه که باعث لطافت عکسها میشه. استفاده از ریسه های نور و بوکه های رنگی رنگی هم زیبایی اون رو دوچندان میکنه.

آتلیه عکس کودک

تماس با آتلیه عکس کودک لیماژ

دوستان عزیز برای دیدن عکس های جدید میتونید مارو تو اینستاگرام دنبال کنید یا برای دیدن نمونه کارهای بارداری حضوری به آتلیه مراجعه کنید.همچنین میتونید برای راهنمایی بیشتر سوال خودتون از طریق واتساپ و تلگرام زیر مطرح کنید.