آتلیه کودک و بارداری لیماژ

بهترین و مناسب ترین انیمیشن و کارتون برای کودکان خردسال

انیمیشن و کارتون برای کودکان

بهترین انیمیشن و کارتون برای کودکان زیر 7 سال

انتخاب بهترین انیمیشن برای کودکان در دنیای پر از انیمیشین‌های جذاب، می‌تواند چالشی مهم برای والدین باشد. انیمیشین‌ها می‌توانند سرگرمی مناسبی برای کودکان باشند و به آموزش مفاهیم آموزنده کمک کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی انیمیشن و کارتون برای کودکان زیر 7 سال بپردازیم. اگر شما نیز کودکی در این رده سنی دارید و به دنبال انیمیشین مناسب برای آن می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید. زمانی که از یک کودک در این رده سنی بپرسید که چه چیزی را دوست دارد ببیند، قطعا یکی از این انیمیشین‌ها را انتخاب می‌کند. همچنین، انیمیشن‌ها باید دارای ارزش‌های آموزشی باشند.

بسیاری از والدین دوست دارند که فرصت تفریحی کودکانشان به‌عنوان یک فرصت آموزشی نیز مطرح شود. انیمیشن‌ها می‌توانند مفاهیم مهمی مانند اعداد، حروف الفبا، اخلاقیات و مسائل علمی را به کودکان یاد دهند. علاوه براین، جذابیت و سرگرم کنندگی انیمیشین‌ها نیز امری مهم است. از آنجا که کودکان دارای توجه کوتاه مدتی هستند، از این رو انیمیشین‌ها باید از شخصیت‌های جذابی برخوردار باشند تا توجه کودک را به خود جلب کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی این انیمیشین‌ها بپردازیم.

انیمیشن بامبی Bambi

 • رده بندی سنی:+۵
 • ژانر انیمیشین: ماجراجویی، درام

این انیمیشین محصول شرکت والت دیزنی است و در سال ۱۹۴۲ و۲۰۰۶ منتشر شده است. این انیمیشین از جایی آغاز می‌شود که یک بچه گوزن به نام بامبی تازه متولد می‌شود. او به همراه مادرش در جنگل زندگی می‌کند و دوستان زیادی پیدا می‌کند. این بچه گوزن در طول دوران زندگی خود با چالش‌های مختلفی روبه رو می‌شود. او باید غذا خوردن و راه رفتن را بیاموزد و محافظت در برابر شکارچیان را نیز یاد بگیرد.

 در پایان این انیمیشن نیز بامبی به یک گوزن بالغ تبدیل می‌شود و مسئولیت‌های بسیاری را به عهده می‌گیرد. از این رو انیمیشین بامبی یکی از  مناسب‌ترین انیمیشن و کارتون برای کودکان زیر 7 سال است. در ادامه می‌خواهیم به نقاط قوت این برنامه بپردازیم. این نقاط قوت عبارت است از:

 • این انیمیشین داستانی جذاب و گیرا دارد و توجه را به خود جلب می‌کند.
 • شخصیت‌های این انیمیشن بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند‌. از جمله این شخصیت‌ها می‌توان به بامبی، مادرش، دوستان او و سایر… اشاره کرد.
 • از دیگر ویژگی‌های این انیمیشن می‌توان به موسیقی دلنشین و زیبای آن اشاره کرد.

لازم به ذکر است که انیمیشن بامبی می‌تواند گزینه مناسبی برای کودکان زیر7 سال از لحاظ ارزشمندی باشد‌. این ارزشمندی به این دلیل است که این انیمیشین می‌تواند مفاهیم آموزنده ای از جمله:

 • مهم ترین چیز در زندگی خانواده است.
 • باید به دیگران کمک کرد و نسبت به آنان اهمیت داد.
 • همچنین این انیمیشن می‌آموزد که باید نسبت به طبیعت و قوانین آن احترام گذاشت.

نکته مهم بعدی این است که والدین باید توجه کنند که  ممکن است برخی سکانس های این انیمیشین‌ برای کودکان ترسناک یا ناراحت کننده باشد . برای مثال سکانسی که بامبی شاهد مرگ مادرش بود، کمی ناراحت کننده است.

انیمیشین ماپت‌ها

از دیگر انیمیشن‌ و کارتون برای کودکان زیر 7 سال، کارتون ماپت‌ها است. داستان این انیمیشین از جایی آغاز می‌شود که رهبر گروه آنها که ماپت نام دارد، متوجه می‌شود که سالن نمایش آنها در خطر تعطیلی قرار دارد. دوستان ماپت برای نجات سالن نمایش، تصمیم به برگزاری یک شو تلویزیونی می‌گیرند و در طول داستان با چالش‌های فراوانی همراه می‌شوند. از نقاط قوت این انیمیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این انیمیشین داستانی جذاب و گیرا دارد و توجه را به خود جلب می‌کند.
 • شخصیت‌های این انیمیشن بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند‌. از جمله این شخصیت‌ها می‌توان به بامبی، مادرش، دوستان او و سایر… اشاره کرد.
 • از دیگر ویژگی‌های این انیمیشن می‌توان به موسیقی دلنشین و جذب کننده آن اشاره کرد.
 • پایان این انیمیشن تا حدی پیش‌بینی‌پذیر است.
انیمیشن و کارتون برای کودکان

انیمیشن یوگی خرسه

یکی دیگر از انیمیشن و کارتون برای کودکان زیر 7 سال، انیمیشین یوگی خرسه به کارگردانی چاک جونز و الیور وایلر است. این داستان از جایی آغاز می‌شود که یوگی و بوبو در پارک ملی زندگی می‌کنند. یوگی همیشه به دنبال راه‌هایی برای دزدیدن سبدهای پیک‌نیک بازدیدکنندگان پارک است. از نقاط قوت این انیمیشین‌ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این انیمیشین داستانی جذاب و گیرا دارد و توجه را به خود جلب می‌کند.

شخصیت‌های این انیمیشن بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند‌. از جمله این شخصیت‌ها می‌توان به بامبی، مادرش، دوستان او و … اشاره کرد.

انیمیشین به پیش

این انیمیشن یکی دیگر از مناسب ترین انیمیشن و کارتون برای کودکان زیر 7 سال به شمار می‌رود. این کارتون در سال 2020 به کارگردانی دان اسکنلون (Dan Scanlon)  ساخته شده است. این داستان از جایی آغاز می‌شود که ایان و بارلی دو برادر الف در دنیایی کاملا فانتزی زندگی می‌کنند.

در زمان کودکی پدر خود را از دست دادند و خاطره‌ای با او ندارند. این دو برادر در روز تولد ایان، می‌خواهند با استفاده از یک عصای جادویی پدر مود را برای یک روز زنده کنند. اما چون طلسم آنان ناقص است، تنها نیمی از بدن پدر زنده می‌شود. ایان و بارلی باید قبل از اینکه طلسم از بین برود، به دنبال نیمه دیگر بدن پدر خود بگردند. ویژگی‌های این انیمیشن و کارتون برای کودکان زیر 7 سال در ادامه ذکر می‌شوند.

 • این انیمیشن‌ همیشه امید داشتن را به کودکان می آموزد.
 • این انیمیشن می آموزد که همیشه پرتلاش باشند.
 • مهارت‌های زندگی را به خوبی یاد بگیرند.
 • در برابر مشکلات مقاوم و قوی باشند.

بتوانند به عنوان انسان‌های قوی، رشد کنند.

جمع بندی مطلب انیمیشن و کارتون برای کودکان

انیمیشین‌های بسیاری وجود دارند که برای کودکان زیر 7 سال مناسب هستند. در این‌جا سعی کردیم به معرفی تعدادی از آنان بپردازیم. شما نیز می‌توانید با شناخت کلی درباره محتوا و مفهوم یک انیمیشین‌، آن را برای کودک خود انتخاب کنید.

سعی کنید انیمیشین‌‌هایی را انتخاب کنید که مفاهیم مفیدی را در بر بگیرند تا کودکان شما بتوانند با یادگیری این مفاهیم در زندگی به خوبی رشد کنند.

کودکان تحت تاثیر انیمیشین‌ها قرار می‌گیرند و بسیاری از مکالمات و مفاهیم را سریعا می‌آموزند و سعی می‌کنند مطابق آن رفتار یا عمل کنند. از این رو انتخاب یک انیمیشن و کارتون برای کودکان زیر 7 سال، امری مهم به شمار می‌رود.

مطالب پیشنهادی :

آتلیه کودک لیماژ ورودی نداشته و کوچکترین سایز 16×21 سانتیمتر و قیمت آن 450,000 تومان میباشد.حداقل خرید عکاسی کودک مبلغ 1,200,000 تومان و حداقل خرید عکاسی بارداری و نوزاد مبلغ 2,000,000 تومان است.

حداقل خرید جهت عکاسی در فضای باز و منزل 3,000,000 تومان و کوچکترین سایز 16×21 سانتیمتر و قیمت آن 550,000 تومان میباشد.ورودی باغ ها با توجه به فضاسازی و امکانات آنها بین 450,000 تا 3,000,000 میلیون تومان است که  جداگانه به باغ دار پرداخت میشود.هزینه آفیش منزل و سالن جشن با توجه به فاصله بین 500 تا 900 هزار تومان است.

هزینه فیلم برداری و ساخت یک کلیپ 3 تا 5 دقیقه ای بدون عکاسی در فضای باز و منزل برابر 8,000,000 تومان است و 200,000  تومان هزینه آفیش منزل و باغ میباشد.هزینه کلیپ اقتصادی با موبایل و گیمبال در آتلیه یک میلیون تومان و خارج از آتلیه 3 میلیون تومان میباشد

لطفا قبل از رزرو تایم عکاسی و قبل از حضور در آتلیه کودک لیماژ حتما راهنمای عکاسی در آتلیه را به صورت کامل مطالعه نمایید. راهنمای کامل عکاسی

عکاسی لایف استایل

عکاسی لایف استایل که از ترندهای روز عکاسی دنیاست، مدلی از عکاسی ست که دکور محور نبوده و بیشتر بر عناصر زندگی روزمره تکیه دارد، مانند مبلمان، فضای خانه یا عمارت و باغ و از این قبیل. امروزه با توجه به اینکه اغلب منازل شخصی در تهران کوچک بوده و فضای کافی برای این سبک عکسها را ندارد، باغ عمارتی بسیار شیک و جذاب برای شما در نظر گرفتیم که دارای لوکیشنهای متعدد با سبکهای مدرن، آرنوو، بوهو، آرابسک و ... است.

گالری ژورنال

ژورنال روند رشد

تهیه ژورنال یا آلبوم دیجیتال از گزینه هایی ست که هم بین خانواده ها بسیار محبوب است و ما همیشه به خانواده های گرامی پیشنهاد می کنیم به دو دلیل: یکی دوام و ماندگاری آن نسبت به عکسهای چاپی و دوم به دلیل شیک و شکیل تر بودن آن.

تخفیف 400 هزار تومانی

آیا میدانید با عضویت در باشگاه مشتریان آتلیه لیماژ پس از هر بار مراجعه و عکاسی امتیاز دریافت کرده و از تخفیف ویژه و بن عکاسی سالروز تولد برخوردار خواهید شد

مرا عضو کن

مراحل عضویت در باشگاه بسیار ساده است کافی است مراحل عضویت در آموزش را طی کنید و در پایان بن تخفیف ویژه یکماهه دریافت کنید و سپس تایم خود را رزرو کنید
کلیک کنید
آتلیه بارداری

لباس بارداری

برای راحتی و آسایش خانم های باردار، 20 دست پیراهن رایگان، 5 عدد بادی و شومیز و بلوز برای پوشیدن با شلوار جین در عکسهای اسپرت ، که از جذاب ترین مدلهای عکسهای بارداری هستند، در آتلیه موجود است. علاوه بر این، تعدادی لباس لوکس و توری و پفکی که استفاده از آنها هزینه جداگانه دارد نیز برای شما بصورت سفارشی و اوت کوتور طراحی و دوخته شده تا زیبایی این دوران خاص را دوچندان کند.

فستیوال لیماژ

همین الان تایم عکاسی رو تو آتلیه لیماژ رزرو کن و کوچولو رو تو مسابقه بهترین عکس لیماژ شرکت بده و جایزه نقدی دریافت کن.یا اگه دوست داری میتونی به بقیه رای بدی

دکور های جدید

گالری آتلیه کودک

دکور توریست

گالری آتلیه کودک

دکور سیرک

گالری آتلیه کودک

دکور پری دریایی

ماکت کیک تولد جدید

لیماژ در صفحات اجتماعی :

Limage atelier

صفحه اصلی آتلیـه
اینستا اصلی

Limage newborn

صفحه عکاسی نوزاد
اینستا نوزاد

Limage outdoor

صفحه فضای باز لیماژ
اینستا باغ

Limage Wedding

صفحه عروس لیماژ
اینستا عروس

Limage aparat

کلیپ در آپارات لیماژ
آپارات کلیپ

Limage Telegram

گروه تلگرام لیماژ
گروه تلگرام