فرصت ثبت دوران طلایی نوزادی

بهترین زمان

بهترین زمان برای مراجعه به آتلیه عکاسی نوزاد بین ۵ تا ۱۵ روزگی میباشد زیرا خواب نوزادان در این ایام سنگینتر بوده و بدن آنها به راحتی فرم میپذیرد.  به‌علت جثه کوچک نوزادان، دکورهای بسیار کوچک و مینیاتوری برای آنها طراحی کرده و میسازیم که جذابیت عکسهای این دوران را دوچندان می‌کند. همچنین بسیاری از تصاویر ماندگار در این ایام تداعی کننده حالت جنینی ست که در هیچ دوره دیگر از سنین مناسب عکاسی کودک قابل تکرار نیست.  بستن پیله با پارچه های مخصوص بدور نوزاد روشی ست که ابتدا در کشورهای غربی و درچندسال اخیر در تعداد محدودی از آتلیه‌های تهران اجرا می‌شود. کلیه اکسسوریهای نوزاد شامل پارچه‌های پیله، هد سر، تاج، کلاه و لباسها از اروپا خریداری شده و علاوه بر لطافت و نرمی، همگام با آخرین مدلهای اروپایی‌ست.

آتلیه نوزاد

مدت زمان

عکاسی از نوزاد یک کار بسیار تخصصی بوده که نیاز به صبر و حوصله و تجربه فراوان دارد. متاسفانه آتلیه های انگشت شماری در تهران توانایی انجام عکاسی از نوزاد به‌صورت حرفه‌ای را دارند. .در آتلیه لیماژ مدت زمان عکاسی بین دو تا سه ساعت است که نوزاد فرصت شیر خوردن و خواب عمیق را داشته باشد

نورپردازی و ویرایش عکسها

در آتلیه لیماژ هردو امکان عکاسی با فلاشهای استودیویی و نور طبیعی فراهم است. تمام تجهیزات آتلیه از برند هنسل ساخت آلمان بوده و تمام فلاشها دارای دو لایه محافظ اشعه فرابنفش هستند. از دیگر بخش های مهم عکاسی نوزاد ادیت و ویرایش عکس توسط ادیتورهای حرفه ای است که تصویر خام را با حفظ جزئیات ویرایش کرده و به عکس زیبای نهایی تبدیل میکنند. نرمی و لطافت بی نظیر عکسهای نوزاد محصول ادیتورهای حرفه ای آتلیه لیماژ است.

لطیف‌ترین دوران زندگی کودکتان را ماندگار کنید