آتلیه کودک و بارداری لیماژ

آتلیه لیماژ عکاسی کودک و بارداری

آتلیه لیماژ

کلمه ی فرانسوی آتلیه ( Atelier ) به معنای کارگاه یا مکانی ست برای انجام هرگونه آفرینش و فعالیت هنری. واژه ی لیماژ هم به معنی تصویر بوده که در کنار یکدیگر، کارگاهی برای خلق تصاویر می سازد.  آتلیه لیماژ که با دیدی هنری و خلاق و ابتدا بر پایه ی عکاسی هنری و مستند شکل گرفت، اکنون با تاسیس آتلیه کودک ، آتلیه بارداری ، آتلیه نوزاد و پرتره سعی در ارائه ی دیدی نو در زمینه عکاسی استودیویی دارد.

خط مشی

اولین اصل در خط مشی تعریف شده در آتلیه لیماژ ، پایبندی به اخلاق و به طور مشخص تر، اخلاق حرفه ای است. مهمترین اصل برای ما رعایت ادب و احترام و درنظر گرفتن رضایت مشتری است. در کنار آن ایجاد حس اعتماد و برقراری فضایی امن و آرام  برای حصول به نتایج بهتراصل دوم بوده و در نهایت حداکثر تلاش برای ارائه بهترین عکس های ممکن اصل آخر ما می باشد.

خدمات آتلیه

عکاسی بارداری ، عکاسی نوزاد ،عکاسی کودک

این شاخه از عکاسی، به علت لطافت موضوع که کودکان و مادران هستند، کمی با دیگر شاخه های عکاسی متفاوت است. در اینجا علاوه بر دانش، خلاقیت و نگاه هنری، تجربه و ظرافت در عمل هم نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. بهره گیری از دکورهای متنوع هم تنها تا آنجایی کمک خواهد کرد که لطافت و ناب بودن سوژه را تحت تاثیر قرار ندهد. به همین منظور در آتلیه لیماژ، بیشتر چیدمان های ساده و ناب مدنظر هستند تا با اجتناب از آشفتگی بصری، کودک یا مادر در مراتب پائین تری از توجه قرار نگیرند.

گالری عکاسی نوزاد
چه غذا هایی باید در دوران بارداری بخوریم

مجله لیماژ

لیماژ یک مجموعه ی هنری است که شامل چند زیرمجموعه می باشد. یکی از این بخش ها علاوه بر آتلیه لیماژ ، مجله ی لیماژ است که مکانی است برای نوشتن درباره ی هنر، ادبیات، مد، خوراکی ها، چیدمان محل زندگی و کلا سبک زندگی.

عکاسی منزل

عکاسی و فیلمبرداری تولد در منزل همواره از محبوب ترین گزینه ها برای خانواده هاست. چون می توانند با آسایش در منزل شخصی و با دکور و بادکنک آرایی خاص و مدنظرشان، عکس و فیلمی باکیفیت و خاطره انگیز داشته باشند.  همچنین تهیه آلبوم دیجیتال یا ژورنال از این یک جلسه عکاسی هم بسیار محبوب و پرطرفدار است.

010121 (6)
گالری عکاسی لایف استایل 0100909 (6)

عکاسی لایف استایل

عکاسی لایف استایل که از ترندهای روز عکاسی دنیاست، مدلی از عکاسی ست که دکور محور نبوده و بیشتر بر عناصر زندگی روزمره تکیه دارد، مانند مبلمان، فضای خانه یا عمارت و باغ و از این قبیل.امروزه با توجه به اینکه اغلب منازل شخصی در تهران کوچک بوده و فضای کافی برای این سبک عکسها را ندارد، باغ عمارتی بسیار شیک و جذاب برای شما در نظر گرفتیم که دارای لوکیشنهای متعدد با سبکهای مدرن، آرنوو، بوهو، آرابسک و … است.

ژورنال روند رشد

تهیه ژورنال یا آلبوم دیجیتال از گزینه هایی ست که هم بین خانواده ها بسیار محبوب است و ما همیشه به خانواده های گرامی پیشنهاد می کنیم به دو دلیل: یکی دوام و ماندگاری آن نسبت به عکسهای چاپی و دوم به دلیل شیک و شکیل تر بودن آن.

گالری ژورنال روند رشد
عکاسی بارداری 010319 (5)

لباس بارداری

برای راحتی و آسایش خانم های باردار، 20 دست پیراهن رایگان، 5 عدد بادی و شومیز و بلوز برای پوشیدن با شلوار جین در عکسهای اسپرت یا حتی پوشیدن به تنهایی برای عکسهای نیمه برهنه، که از جذاب ترین مدلهای عکسهای بارداری هستند، در آتلیه موجود است. علاوه بر این، تعدادی لباس لوکس و توری و پفکی که استفاده از آنها هزینه جداگانه دارد نیز برای شما بصورت سفارشی و اوت کوتور طراحی و دوخته شده تا زیبایی این دوران خاص را دوچندان کند. برای اغلب لباسها ست دخترانه هم آماده شده تا اگر بارداری دومتان است، بتوانید عکسهای مادر دختری بسیار زیبا از این دوران به یادگار داشته باشید.علاوه بر لباس، تعدادی پارچه و تور و حریر برای گرفتن عکسهای رویایی یا با پرتاب پارچه هم در آتلیه موجود است.

کیک و کاپ کیک

برای آسایش شما خانواده های عزیز، 15 مدل ماکت کیک به همراه کاپ کیک و کوکی و بقیه متعلقات تولد در آتلیه موجود است. سعی کردیم تا تعدادی از کیکها را بر اساس ترندهای روز مثل سافاری، بوهو، جنگل، خرس تدی، سگهای نگهبان، میکی موس، بالرین، کیک دندونی و تعدادی را از طرحهای ساده و بدون تم انتخاب کنیم تا برای تمامی سلیقه ها قابل استفاده باشد.

ماکت کیک تولد آتلیه لیماژ
گالری عکاسی تولد

لباس کودک

علاوه بر لباسهای مناسب نوزادان که همگی در آتلیه موجود است، برای هماهنگی با دکورها و همچنین برای آسایش شما خانواده های گرامی، تعدادی لباس دخترانه و پسرانه از 6 ماهه تا 5 ساله در آتلیه فراهم شده است. تعدادی از لباسها ساده و بوهمی ست و تعدادی هم کارهای رسمی و لوکس. برای تعدادی از لباسهای کودک ست مادر نیز موجود است تا در کنار عکسهای تکی، بتوانید عکسهای مادر کودک و همچنین عکسهای خانوادگی زیبا هم ثبت کنید.علاوه بر لباس، تعدادی پارچه و تور و حریر برای گرفتن عکسهای رویایی یا با پرتاب پارچه هم در آتلیه موجود است.

لوگو آتلیه کودک لیماژ
آتلیـه کودک و بارداری لیـماژ 1393

باشد که با دیدی نو در این راه قدم برداریم

ماکت کیک تولد جدید

دکور های جدید

گالری آتلیه کودک

دکور توریست

گالری آتلیه کودک

دکور سیرک

گالری آتلیه کودک

دکور پری دریایی

آتلیه کودک لیماژ ورودی نداشته و کوچکترین سایز 16×21 سانتیمتر و قیمت آن 450,000 تومان میباشد.حداقل خرید عکاسی کودک مبلغ 1,200,000 تومان و حداقل خرید عکاسی بارداری و نوزاد مبلغ 2,000,000 تومان است.

حداقل خرید جهت عکاسی در فضای باز و منزل 3,000,000 تومان و کوچکترین سایز 16×21 سانتیمتر و قیمت آن 550,000 تومان میباشد.ورودی باغ ها با توجه به فضاسازی و امکانات آنها بین 450,000 تا 3,000,000 میلیون تومان است که  جداگانه به باغ دار پرداخت میشود.هزینه آفیش منزل و سالن جشن با توجه به فاصله بین 500 تا 900 هزار تومان است.

هزینه فیلم برداری و ساخت یک کلیپ 3 تا 5 دقیقه ای بدون عکاسی در فضای باز و منزل برابر 8,000,000 تومان است و 200,000  تومان هزینه آفیش منزل و باغ میباشد.هزینه کلیپ اقتصادی با موبایل و گیمبال در آتلیه یک میلیون تومان و خارج از آتلیه 3 میلیون تومان میباشد

لطفا قبل از رزرو تایم عکاسی و قبل از حضور در آتلیه کودک لیماژ حتما راهنمای عکاسی در آتلیه را به صورت کامل مطالعه نمایید. راهنمای کامل عکاسی

عکاسی لایف استایل

عکاسی لایف استایل که از ترندهای روز عکاسی دنیاست، مدلی از عکاسی ست که دکور محور نبوده و بیشتر بر عناصر زندگی روزمره تکیه دارد، مانند مبلمان، فضای خانه یا عمارت و باغ و از این قبیل. امروزه با توجه به اینکه اغلب منازل شخصی در تهران کوچک بوده و فضای کافی برای این سبک عکسها را ندارد، باغ عمارتی بسیار شیک و جذاب برای شما در نظر گرفتیم که دارای لوکیشنهای متعدد با سبکهای مدرن، آرنوو، بوهو، آرابسک و ... است.

گالری ژورنال

ژورنال روند رشد

تهیه ژورنال یا آلبوم دیجیتال از گزینه هایی ست که هم بین خانواده ها بسیار محبوب است و ما همیشه به خانواده های گرامی پیشنهاد می کنیم به دو دلیل: یکی دوام و ماندگاری آن نسبت به عکسهای چاپی و دوم به دلیل شیک و شکیل تر بودن آن.

تخفیف 400 هزار تومانی

آیا میدانید با عضویت در باشگاه مشتریان آتلیه لیماژ پس از هر بار مراجعه و عکاسی امتیاز دریافت کرده و از تخفیف ویژه و بن عکاسی سالروز تولد برخوردار خواهید شد

مرا عضو کن

مراحل عضویت در باشگاه بسیار ساده است کافی است مراحل عضویت در آموزش را طی کنید و در پایان بن تخفیف ویژه یکماهه دریافت کنید و سپس تایم خود را رزرو کنید
کلیک کنید
آتلیه بارداری

لباس بارداری

برای راحتی و آسایش خانم های باردار، 20 دست پیراهن رایگان، 5 عدد بادی و شومیز و بلوز برای پوشیدن با شلوار جین در عکسهای اسپرت ، که از جذاب ترین مدلهای عکسهای بارداری هستند، در آتلیه موجود است. علاوه بر این، تعدادی لباس لوکس و توری و پفکی که استفاده از آنها هزینه جداگانه دارد نیز برای شما بصورت سفارشی و اوت کوتور طراحی و دوخته شده تا زیبایی این دوران خاص را دوچندان کند.

فستیوال لیماژ

همین الان تایم عکاسی رو تو آتلیه لیماژ رزرو کن و کوچولو رو تو مسابقه بهترین عکس لیماژ شرکت بده و جایزه نقدی دریافت کن.یا اگه دوست داری میتونی به بقیه رای بدی