ست کردن ۸ اکسسوری

ست کردن اکسسوری ها آنقدری که ساده به نظر می آید، آسان نیست. آیا این کیف به این کفش می آید؟ آیا این گوشواره ها با این گردنبند هماهنگ است؟ چه کسی اینقدر زمان دارد که حدس بزند چطور متعلقاتش را ست کند؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم  که یک مجموعه ی ثابت و کوچک از کیف ها، کفش ها و زیورآلاتی که همواره می‌توانید بپوشید، در کمدتان داشته باشید تا زمانهایی که نمی دانید چه اکسسوری ای با لباستان ست کنید، راحت باشید. با این ۸ مورد، دیگر هیچوقت ناامیدانه و بی هدف به کمد لباسهایتان خیره نخواهید شد.

اکسسوری۱ گوشواره حلقه ای طلایی

به اندازه کافی بزرگ برای متفاوت بودن و نه آنقدر کوچک که به چشم نیایند. این گوشواره ها گزینه ای مناسب و بدون ریسک برای پوشش هر روزه هستند.

اکسسوری۲ Tote Bag  یا کیف چرم مشکی (مدل) کیسه ای شکل

کیفی که به اندازه کافی پولیش خورده و برق مناسبی دارد و برای محل کار مناسب است و در عین حال آنقدر جادار است که می‌توان خرید خواروبار روزانه را درآن جا داد.

اکسسوری۳ نیم بوت های شتری رنگ

نیم بوت ها به خصوص رنگ شتری آنها، با هر چیزی از شلوارهای چسبان یا اسکینی تا دامن و شلوارک به راحتی ست می‌شوند. این گزینه را با لباسهایی از خانواده رنگ شتری، رنگهای خنثی و یا حتی رنگهای درخشانی مثل قرمز و سبز می‌توان پوشید.

اکسسوری۴ دستبند طلایی ساده

این را باید قبول کرد که زمان پوشیدن انواع  دستبند ها و النگو ها به عنوان اکسسوری دیگر به سر آمده است. به جای آن یک دستبند ساده که اثری از هویت شخصی شما هم دارد گزینه خوبی است.

اکسسوری۵ عینک آفتابی با پترن لاک پشتی

یک عینک با پترن لاک پشتی به رنگهای طوسی و سفید از فصلی به فصل دیگر همراه شما خواهد بود. این عینک همانقدر به لباس تابستانی شما می‌آید که به نیم تنه ی پوست زمستانیتان.

اکسسوری۶ انگشتر مُهری شکل

انگشترهای مجلسی، اکسسوری هایی خوب و همه چیز تمامند اما وقتی میخواهید چیزی دستتان کنید که زرق و برق کمتری داشته باشد و ظرافت بیشتر، انگشترهای مُهری شکل بسیار مناسبند.

اکسسوری۷ اسنیکرز سفید

چرا اسنیکرهای سفید همیشه روی بورس هستند؟ بیایید روراست باشیم؛ توانایی آنها در تکمیل کردن هر ست لباسی بدون هیچگونه دلواپسی(نگرانی)، بی نظیر است.

اکسسوری۸ گردنبند دم دستی یا هر روزه

یک گردنبند ظریف و زیبا و با هویت می تواند به مراتب از یک آویز الماس جذاب تر باشد، در عین اینکه همانقدر زیباست.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
نوشته های پیشنهادی :
مجله لیماژ

زرد گرمترین رنگ است

زرد گرمترین رنگ است این روزها اگر به مراکز خرید و فروشگاه‌ های بزرگ و کوچک لباس سر بزنیم،  حضور