شرایط و نکات عمومی عکاسی در آتلیه لیماژ :

 1. آتلیه لیماژ ورودی نداشته و حداقل خرید جهت عکاسی نوزاد و بارداری مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و  عکاسی کودک ۳۵۰ هزار تومان میباشد.
 2. مدت زمان عکاسی نوزاد سه ساعت و مدت زمان عکاسی بارداری و کودک یک ساعت و نیم میباشد.
 3. عکاسی بارداری و کودک (سه ماه به بالا) در روزهای شنبه و یکشنبه بدون حداقل خرید میباشد.
 4. پیشنهاد میشود تایم عکاسی خود را حداکثر تا ۱۰ روز قبل رزو نمایید.
 5. جهت رزرو مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ تومان از طریق بخش پرداخت آنلاین با ذکر مشخصات واریز کرده سپس جهت قطعی کردن تایم با شماره ۸۸۶۹۵۷۴۴ تماس حاصل فرمایید.
 6. تخفیف های مقطعی آتلیه لیماژ شامل خرید زیر حداقل و (آلبوم،شاسی،قاب عکس،سولیتر،تصاویر کلاژ) نمیباشد.
 7. در مواقع ضروری و در صورت اطلاع دادن به آتلیه ۳ روز قبل از تایم عکاسی،امکان جابجایی تایم فقط برای یک بار وجود دارد.
 8. به علت تقاضای زیاد برای روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل و مناسبتها امکان کنسلی و جابجایی در این روزها وجود نداشته و مبلغ پرداخت شده مسترد نمیگردد.
 9. از آوردن همراه بیش از یک نفر خودداری کرده و در صورت نیاز از قبل با آتلیه هماهنک نمایید.
 10. زمان تحویل عکس‌ها چهار تا پنج هفته از روز انتخاب عکس‌ها می‌باشد.
 11. در صورت درخواست مشتری، پس از تحویل عکس‌ها، فایل‌های انتخاب شده برای چاپ ( ریسایز ۷۲۰ × ۱۲۸۰ پیکسل به همراه لوگو ) از طریق تلگرام ارسال خواهد شد.
 12. مسئولیت نگهداری از فایل‌ها‌ پس از ارسال به عهده مشتری می‌باشد.
 13. فایل اصلی عکس‌ها متعلق به آتلیه است و فایل عکس‌های انتخاب نشده توسط مشتری، پاک شده و عکس‌های ادیت نشده به هیچ عنوان تحویل مشتری نمیگردد.
 14. پس از انتخاب عکس توسط مشتری، کل مبلغ فاکتور در همان روز تسویه میگردد.فایلها پس از تسویه حساب کامل یا طبق قرارداد ژورنال در نوبت ادیت قرار خواهند گرفت.
 15. در صورت عدم انتخاب عکس در روز عکاسی، مبلغ حداقل خرید دریافت و به حساب مشتری منظور میگردد.
 16. ارسال عکسها با تلگرام و واتساپ جهت انتخاب عکس یا بازبینی قبل از چاپ مقدور نمیباشد و این موارد فقط به صورت حضوری و با مانیتور انجام میپذیرد.
 17. بادکنک هلیومی در آتلیه موجود میباشد جهت آگاهی از قیمت بادکنک و هماهنگی رنگها با شماره  ۸۸۶۹۵۷۴۴ تماس حاصل فرمایید.

 

خواهشمندیم جهت حضور در آتلیه کفش‌های نو یا کفشهایی با کف کاملا تمیز شده به صورت جداگانه به همراه داشته باشید.

 کفش های کودکان هنگام عکاسی باید نو بوده یا بسیار تمیز باشند.امکان تمیز کردن کفشها با فتوشاپ مقدور نمیباشد.

رعایت نظافت آتلیه، به سلامت کودکان دلبندتان کمک خواهد کرد


وسایل مورد نیاز برای عکاسی بارداری :

آتلیه لیماژ دارای چندین دست لباس بارداری برای خانم های باردار می باشد که تم رنگی آنها سفید، صورتی ملایم، آبی، قرمز، قهوه ای، بنفش بادمجانی است.درصورت تمایل به استفاده از لباسهای آتلیه، کفش در این تم رنگی همراه آورده و برای همسر خود پیراهن، شلوار و کفش هماهنگ با این رنگها همراه داشته باشید. لازم به ذکر است که به علت اینکه کف آتلیه به خاطر وجود کودکان، تمیز است، خواهشمندیم کف کفشهای خود و همسر را از قبل تمیز کرده و داخل کیسه همراه خود بیاورید. رعایت نظافت آتلیه، به سلامت کودکان دلبندتان کمک خواهد کرد. خواهشمند است خانم‌های باردار لباس*زیر دکلته و بک لس سفید و سیاه رنگ همراه داشته باشند. علاوه بر لباسهای آتلیه، بهتر است ۲-۳ دست لباس اسپرت یا رسمی، با همسر خود ست کرده و همراه داشته باشید. به طور مثال تی‌شرتهای همرنگ به همراه شلوار جین یا کتان همرنگ یا در یک تم رنگی ، چند عدد از البسه ی نوزاد ، چند جفت کفش نوزاد ، عکس سونوگرافی ، اکسسوریهای نوزاد شامل حروف اسم، شیشه شیر، پستانک، عروسک یا اسباب بازیهای کوچک و مینیاتوری یا هر چیز خاص و ویژه ای که برای نوزاد تهیه کرده اید.

نکات عمومی عکاسی نوزاد :

بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد بین ۵-۱۵ روزگی است، زیرا در این زمان هوشیاری اغلب نوزادان پایین بوده و بیشتر زمان عکاسی را در خواب بسر برده و واکنشی نسبت به حرکت دادن یا فرم دادن به بدنشان ندارند. در صورتیکه نوزاد بزرگتر از ۱۵ روزه باشد، پروسه ی عکاسی هم برای نوزاد و هم برای عکاسان و خانواده دشوار شده و اغلب به نتیجه ی دلخواه منتهی نخواهد شد. لذا خواهشمندیم بازه ی زمانی فوق را رعایت بفرمایید.در صورت امکان، نوزاد را قبل از زمان عکاسی، حمام کنید تا خسته شده و راحت‌تر بخوابد.

وسایل مورد نیاز برای عکاسی نوزاد :

کلیه لوازم و اکسسوری های مورد نیاز برای عکاسی نوزاد در آتلیه موجود است. تنها لازم است لوازم شخصی نوزاد به شرح زیر را به‌همراه داشته باشی:

چند عدد پوشک سایز صفر

 • پستانک سایز نوزاد دو عدد
 • شیشه شیر و شیرخشک
 • پتوی نوزاد
 • زیرانداز مخصوص تعویض نوزاد
 • چند عدد تنظیف یا پارچه یا کهنه پارچه ای
 • برس نوزاد

لوازم مورد نیاز عکاسی برای تمامی گروه‌های سنی :

لوازم مورد نیاز زیر، در عکاسی تمامی گروه های سنی از نوزادان ، خردسالان ، کودکان تا نوجوانان مشترک است. لذا از والدین گرامی تقاضا می‌شود در صورت امکان، موارد زیر را حتما به همراه داشته باشند:

لوازم مورد نیاز عکاسی کودک شامل تل سر، هد سر، دستمال سر، پاپیون، کراوات، ساسپندر، عینک، کلاه، پاپوش، شال، دستکش و …عروسک یا اسباب بازی هایی که دوست دارید با آنها عکس یادگاری داشته باشد.در صورتی که والدین می خواهند تا همراه با نوزاد یا کودک خود عکس بگیرند، لباس هماهنگ با هم، همراه داشته باشند تا عکس نسبتا یکدست شده و هماهنگی بصری ایجاد کند. مثلا همگی یک دست لباس اسپرت شامل شلوار جین در یک تم رنگی و تی شرت های همرنگ همراه داشته باشید. یا اینکه اگر خانوادگی ورزش خاصی انجام می دهید لباس های آن ورزش که باز هم همگی ست هستند همراه بیاورید. مثلا لباس های تنیس سفید با کلاه و کفش تنیس. همچنین در صورت تمایل یک یا چند دست لباس رسمی در یک تم رنگی.


موارد زیر برای گروه‌های سنی مختلف اندکی متفاوت است. لطفا با توجه به سن نوزاد یا کودک خود، لوازم لازم را در روز عکاسی کودک همراه خود بیاورید تا عکاسان ما با قدرت انتخاب بالا در انتخاب لباس و ترکیب رنگی به‌جا، بهترین عکسهای ممکن از کودک شما را ثبت نمایند.

آتلیه نوزاد

لوازم مورد نیاز عکاسی کودک تا ۶ ماهه

به دلیل اینکه عکاسی از نوزادان بیشتر در حالت برهنه یا با متعلقات فانتزی موجود در آتلیه لیماژ انجام می شود، نیاز به همراه آوردن لباس خاصی نیست. با این وجود اگر تمایل دارید نوزاد با لباسهای خاصی عکس یادگاری داشته باشد، آنها را همراه بیاورید. علاوه بر این یک عدد شورت سفید ساده، پتوی نوزاد ، چند عدد پوشک، پستانک، عروسک یا جغجغه مورد علاقه کودک که به آن توجه نشان می دهد را به همراه داشته باشید. همچنین اگر اسباب بازی یا عروسک خاصی دارد که می خواهید با آن عکس یادگاری داشته باشد، آنها را همراه خود بیاورید.

 لوازم مورد نیاز عکاسی کودک ۷ ماهه تا ۳ساله

در این بازه سنی به این دلیل که اکثر کودکان توان نشستن پیدا می کنند، پوشاندن لباس به آنها خدشه ای به زیبایی عکس وارد نمی‌کند. برای کودکان در این سن علاوه بر استفاده از لباسهای فانتزی آتلیه لیماژ، لباسهای خود کودک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. لذا چندین دست لباس مناسب در تم های رنگی مختلف شامل لباس اسپرت، لباس رسمی، لباس ورزشی و … به همراه چند جفت کفش هماهنگ با لباسها، شورت سفید و مشکی ساده، لباس و متعلقات شنا، حوله کودک(در صورت تمایل) را همراه بیاورید.

لوازم مورد نیاز عکاسی کودک ۳ ساله به بالا

چندین دست لباس اسپرت و رسمی به همراه چند جفت کفش هماهنگ با لباسها. اگر کودک به هنر یا سرگرمی خاصی علاقه مند است و یا به کلاس آموزشی خاصی از قبیل نقاشی، موسیقی و … می‌رود، ابزار مربوط به آن کلاس یا سرگرمی را به همراه داشته باشید. مثلا اگر کودک به کلاس موسیقی می رود، ساز، دفتر نت، پایه ی قرار دادن نت و کتاب های موسیقی و اگر به کلاس نقاشی می‌رود پالت رنگ، آبرنگ، قلم‌موها، مداد رنگی ها، دفتر نقاشی و … را همراه خود بیاورید.