چند ایده ساده برای تزیین منزل

ایده‌های خلاقانه با استفاده از اشیاع دور ریختنی برای تزیین منزل

بیایید با استفاده از اشیاع دور ریختنی و ناچیز زیباترین چیزها را بسازیم. با ایده هایی که در ادامه می آید می توانید طرح های تزیین منزل و دفتر کار، به ویژه وسایل نورپردازی خلاقانه خلق نمایید. این ایده ها بسیار ساده هستند و به خصوص می توانید به کمک کودکتان آن ها را اجرا کنید و اینگونه خلاقیت او را به چالش بکشید!.

تزیین منزل

۱. لامپ های زنجیری کاغذی

در عکس بالا همه مراحل به طورکامل گفته شده و همینطور نمونه کامل شده آن را می بینید که آماده تزیین منزل می باشد. با آویختن این لامپ ها دیوارهای داخل و بیرونی خانه ظاهری متفاوت خواهند گرفت. در هنگام انتخاب کاغذ برای ساخت این کاردستی، دقت کنید که کاغذ زیاد زخیم نباشد تا جلوی نور لامپ های درون مکعب ها را نگیرد.

تزیین منزل

۲. لامپ آویزهای لیوانی

در اینجا به دو نمونه ی لیوان کوچک و بزرگ نیاز دارید؛ بزرگ ها را به شکل گلبرگ برش داده، کوچکترها را درون آن ها بچسبانید و در آخر لامپ های کوچک را درون آن بچسبانید.

تزئین منزل

۳. لامپ آویزهای ساخته شده از بطری

این آویزه های رنگارنگ زیبا تنها با بطری، روبان، چسب و قیچی درست شده اند. نحوه ساخت ساده است. برای منع نور هم می توانید از شمع استفاده کنید و هم از لامپ های چشمک زن.

تزیین منزل

۴. تزیین شمع با برگ خشک

در این مورد به چیزی جز شمع، چسب و مقداری برگ خشک نیاز ندارید. دور شمع را به چسب آغشته نمایید برگ ها را با سلیقه اتان بچسبانید. می توانید به کمک یک قاشق داغ برگ ها را درون سطح شمع وارد کنید و آن را جزیی از شمع کنید. این طراحی کار زیبایی است و در نگاه اول به نظر نخواهد رسید که دست شاز باشد. امتحان کنید! طرح های زیبایی می توانید بزنید.

تزیین منزل

۵. ساخت حباب های چشمک زن با سی دی و گوی های شیشه ای

تعدادی گوی شیشه ای و چند سی دی لازم دارید تا یکی از بهترین ایده های طراحی را اجرا نمایید. گوی ها را به ردیف روی سطح سی دی و روی همدیگر بچسبانید و این کار را به طول پانزده سانت ادامه دهید. سپس یک لامپ چشمک زن و یا شمع درون آن تعبیه نمایید.

تزیین منزل

۶. بشقاب شوکولات کاغذی

در عکس مراحل به طور کامل توضیح داده شده است. این جعبه های کوچک به ویژه برای کودکان جذاب است. شما می توانید شوکولات بچه ها را در این بشقاب های زیبا سرو نمایید و خلاقیت تان را نشان بدهید.

تزیین منزل

۷. گل های شوکولاتی

در این کار با تزیین نمودن شوکولات ها به آن ها ظاهر کاملا متفاوتی می دهید و آن ها را به گل های شوکولاتی بسیار جذابی تبدیل می کنیم.

تزیین منزل

۸. شوکولات های ستاره ای

بیایید یک اوریگامی ستاره ای درست کنیم و در هنگام ساخت آن شوکولات های کوچکی درون آن ها تعبیه نماییم.
از این کاردستی ها همچنین می توان به منظور دکوراسیون اتاق کودک بهره گرفت. همینطور می توان با ستاره های بزرگتر گردنبندهای مراسم جشن برای کودکان درست کرد.

این متدهای ساده اما دلنشین تزیین منزل را با یکدیگر انجام بدهید و خلاقیت تان را بارور سازید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
نوشته های پیشنهادی :
عکاسی با نور طبیعی

عکاسی با نور طبیعی

عکسهایی که با بهره گیری از نور طبیعی و نور محیط ثبت می شوند، کیفیتی متفاوت از عکسهای ثبت شده