آتلیه کودک و بارداری لیماژ

یوگا بهترین ورزش دوران بارداری

یوگا بهترین ورزش

یوگا بهترین ورزش برای دوران بارداری است. انجام یوگا و مدیتیشن در دوران بارداری می‌تواند موجب بهبود وضعیت جسمی و روحی شما شود. با این‌ حال مشورت با پزشک و انتخاب حرکات متناسب با وضعیت بارداری و شرایط جسمی شما اهمیت دارد.

شاید شما هم فکر کنید که انجام ورزش در دوران بارداری ضرورتی ندارد؛ ولی این فکر کاملا اشتباه است. پزشکان توصیه می‌کنند که یک مادر باردار در زمان حاملگی علاوه‌بر استراحت کافی، باید به فعالیت و انجام حرکت‌های ورزشی سبک نیز اهمیت بدهد.

مزایا و فواید یوگا در دوران بارداری

یوگا بهترین ورزش بارداری است، زیرا این ورزش می‌تواند مزایای زیادی را برای مادران باردار به‌همراه داشته باشد. یوگا به بهبود سلامت جسمی مادران باردار کمک می‌کند. با انجام تمرینات یوگا، عضلات بدن انعطاف‌پذیر و قوی می‌شوند. یوگا موجب حفظ وزن مناسب و خوش‌ فرمی بدن خواهد شد.

علاوه‌ براین، یوگا تأثیر مثبتی بر روحیه مادر دارد. این ورزش در کاهش استرس و اضطراب و افسردگی نقش دارد. تمرینات یوگا موجب بهبود خواب مادر و افزایش آرامش او می‌شود. یوگا به‌عنوان بهترین ورزش برای تسهیل تمرکز و آرامش ذهنی مطرح است. تغییرات جسمی در دوران بارداری درد کمر و زانوها را ایجاد می‌کند. یوگا در کاهش دردهای جسمی مادران باردار نقش دارد.

با انجام تمرینات یوگا، عضلات قوی خواهند شد و آرامش آن‌ها فراهم می‌سازند. در نهایت، یوگا موجب آمادگی مادر برای زایمان خواهد شد. با انجام تمرینات یوگا، مادران باردار می‌آموزند چگونه تنفس آگاهانه داشته باشند و استرس و نگرانی‌های مربوط به زایمان را کاهش دهند. یوگا بهترین ورزش برای افزایش تمرکز و آرامش ذهنی است و مادران را برای مواجهه با تغییرات جدید و تحمل زایمان آماده می‌کند.

یوگا بهترین ورزش

نکات قابل توجه برای انجام یوگا به عنوان یوگا بهترین ورزش در دوران بارداری

قبل از شروع یوگا در دوران بارداری، مشورت با پزشک ضروری است. برخی از پزشکان، انجام ورزش در سه ماهه اول را مجاز نمی‌دانند. همه چیز به وضعیت بدن و آمادگی جسمانی و شرایط حاملگی شما بستگی دارد. یوگا بهترین ورزش برای تقویت عضلات بدن و حفظ تعادل است. در سه ماه اول، تمرکز بر تمرین‌های تنفسی و ریلکسیشن خواهد بود و استفاده از کلاس‌های یوگای بارداری توصیه می‌شود.

در سه ماهه دوم، باید تمرین‌ها با احتیاط بیشتر و با توجه به حفظ تعادل بدن صورت گیرد. یوگا یکی از بهترین ورزش‌ها برای آمادگی بیشتر مادران برای پروسه زایمان است. باید در سه ماه آخر، از تکیه‌گاه مناسب استفاده کنید. درنظر بگیرید که از حرکات طولانی و واردکردن فشار زیاد بر بدن خود بپرهیزید و ورزش‌هایی که موجب واردشدن فشار زیاد به عضلات شکم می‌شوند را کنار بگذارید.

بهترین حرکات یوگا در زمان بارداری

یوگای بارداری یک ورزش ایمن و مؤثر برای نو مادران است و سازمان بهداشت جهانی توصیه می‌کند که تمامی مادران باردار به ورزش و فعالیت بدنی بپردازند. بااین‌حال، قبل از شروع هر تمرینی، مشورت با پزشک برای اطمینان از سلامت مادر و جنین اهمیت دارد. یوگا بهترین ورزش برای کاهش استرس و اضطراب زنان باردار است.

یوگای بارداری، مجموعه‌ای از حرکات خواهد بود که با واردکردن کمترین فشار، بیشترین مزایا را برای مادران به ارمغان می‌آورد. هدف یوگا، آرامش‌ بخشی و فراهم‌کردن احساس راحتی است. انجام تمرینات تعادلی و تمریناتی که فشار زیادی به شکم وارد می‌کنند، در یوگای بارداری توصیه نمی‌شود.

با شروع تمرینات یوگای بارداری تحت نظر یک مربی کارشناس، این امکان را دارید تا از آرامش و فواید یوگا برای سلامت خود و جنین‌تان بهره‌مند شوید.

یوگا بهترین ورزش

تنفس شکمی

تنفس شکمی در یوگای بارداری یک تکنیک تنفسی است که هدف آن افزایش تمرکز و آرامش مادر باردار است. در این روش، باید در وضعیت راحتی بنشینید و ستون فقرات خود را در حالت کشیده قرار دهید. یکدست خود را روی شکم و دست دیگر را روی قلبتان قرار دهید و یک ‌نفس عمیق بکشید. چند ثانیه صبر کنید و به آرامی هوای حبس‌شده در ریه را خارج سازید.

این تکنیک می‌تواند عمق تنفس را افزایش و استرس شما را کاهش دهد. مشاوره و راهنمایی‌گرفتن از مربی ماهر در تنفس شکمی برای اجرای یوگای بارداری به بهره‌وری بیشتر این ورزش کمک می‌کند. تمرین‌های یوگا می‌توانند بهبود تعادل و پایداری بدن را فراهم سازند. بنابراین، یوگا بهترین ورزش برای تقویت هماهنگی حرکتی است.

کشش گربه و گاو

در تمرین گربه و گاو در یوگای بارداری، باید چهار دست و پا روی زمین قرار بگیرید. در زمان دم باید سر خود را بالا بیاورید و قفسه سینه را به جلو هدایت کنید. در زمان بازدم نیز ستون فقرات خود را در حالت برآمده درآورید. این حرکت برای رهایی کمر از تنش‌ها و فشارها و افزایش انعطاف‌پذیری ستون فقرات مفید است.

کشش دست و پای مخالف

تمرین کشش دست‌وپای مخالف، موجب تقویت عضلات کمر و راحتی و آرامش بیشتر برای مادر می‌شود. برای انجام این تمرین، این امکان را دارید تا به حالت چهار دست و پا روی زمین بنشینید. سپس دست راست و پای چپ خود را بلند کنید و آن‌ها را بکشید. چند ثانیه در این وضعیت بمانید و سپس آرام‌آرام به حالت اولیه بازگردید. بعد از چند ثانیه استراحت کوتاه، این تمرین را برای دست و پای مخالف نیز تکرار کنید، این حرکت را بین ۱۰ تا ۲۰ بار انجام دهید. این تمرین به درمان گودی کمر کمک می‌کند.

حرکت پروانه

این تمرین موجب تنفس راحت‌تر و افزایش آرامش شما می‌شود. برای انجام این تمرین باید روی زمین به‌صورت چهار زانو بنشینید و کف پاهای خود را به هم بچسبانید. تا حد امکان زانوهای خود را به زمین برسانید. در این حالت، کشش را در عضلات داخل ران خود احساس خواهید کرد.

تمرین حالت صندلی

این تمرین با نام اسکوات پای باز نیز نامیده می‌شود. برای انجام این ورزش باید به یک صندلی تکیه دهید و پاهای خود را بیشتر از عرض لگن باز کنید. سپس، به آرامی پایین بیایید. در این حالت کمی منتظر بمانید و مجددا به وضعیت اولیه بازگردید. این کار را بین 10 تا 15 بار انجام دهید.

جمع‌بندی

برخلاف عقیده بسیاری از افراد، فعالیت کافی و انجام تمرینات ورزشی مناسب به افزایش سلامت روحی و جسمی مادران باردار و جنین کمک می‌کند. قبل از انجام هر گونه فعالیت ورزشی از جمله یوگا با پزشک خود مشورت کنید. نوع تمرینات و مدت زمان آن‌ها به شرایط بدنی و وضعیت بارداری شما بستگی دارد. تمرینات یوگا به تنظیم و بهبود تنفس و وضعیت روانی مادر کمک می‌کنند. بنابراین، یوگا بهترین ورزش برای بهبود و ارتقای وضعیت جسمی و ذهنی مادران باردار خواهد بود.

مطالب پیشنهادی :

آتلیه کودک لیماژ ورودی نداشته و کوچکترین سایز 16×21 سانتیمتر و قیمت آن 450,000 تومان میباشد.حداقل خرید عکاسی کودک مبلغ 1,200,000 تومان و حداقل خرید عکاسی بارداری و نوزاد مبلغ 2,000,000 تومان است.

حداقل خرید جهت عکاسی در فضای باز و منزل 3,000,000 تومان و کوچکترین سایز 16×21 سانتیمتر و قیمت آن 550,000 تومان میباشد.ورودی باغ ها با توجه به فضاسازی و امکانات آنها بین 450,000 تا 3,000,000 میلیون تومان است که  جداگانه به باغ دار پرداخت میشود.هزینه آفیش منزل و سالن جشن با توجه به فاصله بین 500 تا 900 هزار تومان است.

هزینه فیلم برداری و ساخت یک کلیپ 3 تا 5 دقیقه ای بدون عکاسی در فضای باز و منزل برابر 8,000,000 تومان است و 200,000  تومان هزینه آفیش منزل و باغ میباشد.هزینه کلیپ اقتصادی با موبایل و گیمبال در آتلیه یک میلیون تومان و خارج از آتلیه 3 میلیون تومان میباشد

لطفا قبل از رزرو تایم عکاسی و قبل از حضور در آتلیه کودک لیماژ حتما راهنمای عکاسی در آتلیه را به صورت کامل مطالعه نمایید. راهنمای کامل عکاسی

عکاسی لایف استایل

عکاسی لایف استایل که از ترندهای روز عکاسی دنیاست، مدلی از عکاسی ست که دکور محور نبوده و بیشتر بر عناصر زندگی روزمره تکیه دارد، مانند مبلمان، فضای خانه یا عمارت و باغ و از این قبیل. امروزه با توجه به اینکه اغلب منازل شخصی در تهران کوچک بوده و فضای کافی برای این سبک عکسها را ندارد، باغ عمارتی بسیار شیک و جذاب برای شما در نظر گرفتیم که دارای لوکیشنهای متعدد با سبکهای مدرن، آرنوو، بوهو، آرابسک و ... است.

گالری ژورنال

ژورنال روند رشد

تهیه ژورنال یا آلبوم دیجیتال از گزینه هایی ست که هم بین خانواده ها بسیار محبوب است و ما همیشه به خانواده های گرامی پیشنهاد می کنیم به دو دلیل: یکی دوام و ماندگاری آن نسبت به عکسهای چاپی و دوم به دلیل شیک و شکیل تر بودن آن.

تخفیف 400 هزار تومانی

آیا میدانید با عضویت در باشگاه مشتریان آتلیه لیماژ پس از هر بار مراجعه و عکاسی امتیاز دریافت کرده و از تخفیف ویژه و بن عکاسی سالروز تولد برخوردار خواهید شد

مرا عضو کن

مراحل عضویت در باشگاه بسیار ساده است کافی است مراحل عضویت در آموزش را طی کنید و در پایان بن تخفیف ویژه یکماهه دریافت کنید و سپس تایم خود را رزرو کنید
کلیک کنید
آتلیه بارداری

لباس بارداری

برای راحتی و آسایش خانم های باردار، 20 دست پیراهن رایگان، 5 عدد بادی و شومیز و بلوز برای پوشیدن با شلوار جین در عکسهای اسپرت ، که از جذاب ترین مدلهای عکسهای بارداری هستند، در آتلیه موجود است. علاوه بر این، تعدادی لباس لوکس و توری و پفکی که استفاده از آنها هزینه جداگانه دارد نیز برای شما بصورت سفارشی و اوت کوتور طراحی و دوخته شده تا زیبایی این دوران خاص را دوچندان کند.

فستیوال لیماژ

همین الان تایم عکاسی رو تو آتلیه لیماژ رزرو کن و کوچولو رو تو مسابقه بهترین عکس لیماژ شرکت بده و جایزه نقدی دریافت کن.یا اگه دوست داری میتونی به بقیه رای بدی

دکور های جدید

گالری آتلیه کودک

دکور توریست

گالری آتلیه کودک

دکور سیرک

گالری آتلیه کودک

دکور پری دریایی

ماکت کیک تولد جدید

لیماژ در صفحات اجتماعی :

Limage atelier

صفحه اصلی آتلیـه
اینستا اصلی

Limage newborn

صفحه عکاسی نوزاد
اینستا نوزاد

Limage outdoor

صفحه فضای باز لیماژ
اینستا باغ

Limage Wedding

صفحه عروس لیماژ
اینستا عروس

Limage aparat

کلیپ در آپارات لیماژ
آپارات کلیپ

Limage Telegram

گروه تلگرام لیماژ
گروه تلگرام