آتلیه بارداری به همراه لباس بارداری

آتلیه بارداری به همراه لباس بارداری

در آتلیه بارداری لباس های مناسب برای دوران خاص و منحصر بفرد بارداری، باید به گونه ای طراحی و دوخته شوند، که در عین نشان دادن برجستگی شکم مادر، به اندازه کافی آزادو گشاد باشند تا احساس راحتی مادر را تامین کنند.  علاوه بر این به علت نمایان شدن برخی ضایعات ناشی از بارداری در اغلب مادران، بهتر است لباس بارداری بلند و گشاد باشند تا این ضایعات را کمتر نمایان سازند.

از طرفی انتخاب پارچه های لطیف و روشن در دوخت لباس بارداری ( تور و حریر با رنگهای ملایم و روشن ) بیشتر  به تلطیف و رویایی شدن عکس بارداری کمک خواهد کرد.

علاوه بر لباس بارداری ، استفاده از تور و حریر در روند عکاسی در آتلیه بارداری ، به متنوع شدن و از طرفی متفاوت شدن عکسهای این دوران با دیگر دورانهای زندگی( مانند عکس مدلینگ یا عکس عروسی) کمک خواهد کرد.

با توجه به کوتاه بودن این دوران و دشواری فعالیت برای مادران برای تهیه پارچه و دوخت لباس مناسب برای عکاسی بارداری ، ما در آتلیه بارداری لیماژ سعی کرده ایم تا با فراهم کردن تعداد متنوعی از لباس بارداری ، انجام این پروسه را برای خانواده های عزیز سهل تر نماییم. در آتلیه بارداری لیماژ، سعی شده تا علاوه بر تنوع رنگ، تنوع مدل نیز در دوخت لباسها رعایت شود تا به این ترتیب بتوانیم رضایت تمام طیف مشتریان عزیز را فراهم سازیم.

در حال حاضر پانزده دست لباس بارداری در طیف رنگی سفید، صورتی ملایم، آبی، قهوه ای، قرمز و بادمجانی، زرد، ذغالی و مشکی در آتلیه بارداری موجود است. برای تمام لباس های موجود هد سر تهیه شده و به بهتر شدن نتیجه نهایی عکس کمک شایانی خواهد کرد. بهتر است مادران عزیز در این طیف رنگی، کفش مناسب و راحت ( عروسکی، صندل یا کفش پاشنه دار راحت ) همراه داشته باشند. همچنین برای همسران خود پیراهن یا تی شرت همرنگ لباسهای موجود در آتلیه همراه بیاورند. پیراهنهای صورتی، آبی و بادمجانی، زرد و مشکی ست کودک (دختر) نیز به همراه دارند و برای دختر بچه های ۱-۵ ساله مناسب هستند. در صورتیکه کودک اولتان پسر است، برای پیراهن های صورتی و قرمز، لباس ست پسرانه برای سنین ۳-۴ ساله موجود است. با این وجود بهتر است برای آنها پیراهن یا تی شرت ست با پدر همراه بیاورید.

اینستاگرام آتلیه لیماژ

چند نمونه از لباس های بارداری موجود در آتلیه کودک لیماژ :

آتلیه بارداری به همراه لباس بارداری 980214 (1) نمونه لباس بارداری آتلیه بارداری 980214 (1) نمونه لباس بارداری آتلیه بارداری 980214 (1) نمونه لباس بارداری آتلیه بارداری 980214 (1) نمونه لباس بارداری آتلیه بارداری 980214 (1) نمونه لباس بارداری آتلیه بارداری 980214 (1)

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
نوشته های پیشنهادی :
نمایشگاه عکس محدوده قرمز

نمایشگاه عکس محدوده قرمز

نمایشگاه عکس محدوده قرمز جلال سپهر ۱۷ اردیبهشت ماه در گالری راه ابریشم گشایش یافت.در این نمایشگاه هشت فریم عکس