آتلیه کودک شهرک غرب و سعادت آباد

این روزها، ثبت لحظه به  لحظه‌ی زندگی بسیار همه‌گیر شده است. دراین‌بین، اتفاقات و زمان‌هایی هستند که شاید دیگر تکرار نشوند و می‌دانیم که مرور عکس‌ها و فیلم‌های ثبت‌شده‌ی آن‌ها بسیار لذت‌بخش خواهد بود. برای ثبت آن لحظات خاص همه‌ی ما کم و بیش با کمک ابزارهای محدود خانگی سعی و خطاهایی کرده‌ایم. اما خب! تجربه ثابت کرده، از این تلا‍شها در نهایت چند عکس کاملا معمولی، و معمولا غیر جذاب،  بدست می‌آید که فرسنگ‌ها با آن تصویر آرمانی و زیبایی، که در تخیل‌مان تصویر کرده‌ بودیم، فاصله دارد. برای همین، برای اینکه حسرت آن لحظات به دلمان نماند و تصاویر رویایی ذهنی‌مان را بتوانیم عیناً خلق کنیم بهتر است به افراد حرفه‌ای اعتماد کنیم.

آتلیه کودک غرب تهران

آتلیه کودک غرب تهران لیماژ واقع در سعادت آباد و محدوده شهرک غرب با کادر مجرب خانم و تجهیزات اروپایی و محیطی مناسب آمیخته با هنر و خلاقیت میباشد تا در کنار کار حرفه ای بهترین عکاسی کودک ، نوزاد ، بارداری  انجام شود.

آتلیه کودک شهرک غرب

مکان آتلیه کودک شهرک غرب و سعادت آباد

از دیگر نکات مهمی که دقت و وقت زیادی برای آن صرف کردیم، انتخاب مکان درست برای آتلیه است بطوریکه هم آدرس آن بسیار سر راست باشد و هم با نزدیکی به بزرگراهها امکان دسترسی بسیار آسان به آن وجود داشته باشد.در این راستا و با توجه به نیاز  غرب تهران به یک مجموعه هنری و در نظر گرفتن دسترسی آسان ، منطقه سعادت آباد و محدوده شهرک غرب به عنوان مکانی مناسب جهت تاسیس آتلیه کودک شهرک غرب و سعادت آباد در نظر گرفته شد.

آتلیه کودک غرب تهران

کیفیت تصاویر در آتلیه کودک و بارداری لیماژ

باتوجه به استفاده این آتلیه کودک از تجهیزات نورپردازی آلمانی ضد اشعه ماورا بنفش UV در کنار فون و بک گراند های متنوع و باکیفیت، تصاویر ایجاد شده دارای بهترین نور و دمای رنگ مناسب میباشند لذا نیاز به کمترین ادیت توسط نرم افزار فتوشاپ وجود دارد در نتیجه تصاویر نهایی دارای بالاترین استاندارد و کیفیت هستند. آتلیه کودک شهرک غرب با دارا بودن دکور های متنوع و زیبا با رنگهای ملایم سعی در ایجاد تصاویر ساده و جذاب دارد.استفاده بجا و ساده از دکورها در کنار دید هنری و خلاقانه باعث میشود مدل یا سوژه عکاسی تحت تاثیر قرار نگرفته و با خلق کادری زیبا در تصاویر بیشتر خودنمایی کند.

خدمات در آتلیه کودک و بارداری لیماژ

تیم لیماژ ساعت‌های بسیاری وقت می‌گذارد تا دکور و اکسسوری برای سنین مختلف و مطابق با مد و استانداردهای روز دنیا داشته باشد. همچنین تهیه ژورنال روند رشد کودک از بارداری تا پایان یکسالگی که بیشترین تغییرات در کودک قابل مشاهده است، از دیگر خدماتی‌ست که در آتلیه لیماژ انجام می‌شود. از طرفی برای تقدیر از مشتریان و همینطور ایجاد حس رقابت و هیجان، جشنواره های فصلی برگزار می‌کنیم که در پایان به برندگان جوایزی اهدا می‌شود.

تحصیلات و تجربه در عکاسی

مدیریت آتلیه لیماژ دارای فوق لیسانس پژوهش هنر  بوده و در کنار تجربه چند ساله عکاسی کودک و مدلینگ تبلیغاتی دارای مدارک از وزارت کار و دوره های آزاد عکاسی میباشند.

مجله لیماژ

یک تجربه جدید در کنار کار هنری عکاسی . آتلیه کودک لیماژ با راه اندازی مجله لیماژ در سایت سعی دارد تا با مخاطبان و خوانندگان خود در رابطه با سبک زندگی صحبت کرده و این مسائل میتواند شامل بهداشت زنان و کودکان اخبار هنر و دنیای مد و شاید آشپزی و خوراکیها باشد.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
نوشته های پیشنهادی :
پتاژ کدو حلوایی

طرز تهیه پتاژ کدو حلوایی

یکی از سوپ های خوشمزه و اعجاب‌انگیز پاییز، پتاژ کدو حلوایی یا همان کدو تنبلِ زرنگ است. پتاژ کدو حلوایی سرشار

نقاشی کودکان

تشویق کودکان به نظم

تشویق کودکان به نظم و تمیز نگه داشتن اتاقشان همیشه روزهای تعطیل با مسئله مشاجره آمیز نظافت آغاز می شود.

عکاسی از جشن تولد

عکاسی از جشن تولد

نکات مهم هنگام عکاسی از جشن تولد اگر می خواهید از یک جشن تولد تصاویری حرفه ای و زیبا بردارید،