ژورنال عکس کودک و بارداری

ژورنال عکس کودک

در تعریف ژورنال عکس کودک یا ژورنال بارداری می‌توان گفت مجموعه ای از عکسهای است که با کمک نرم افزار مختلف، ادیت و در نهایت با اضافه کردن آبستره زیبای گرافیکی یا وکتورهای متناسب با موضوع آلبوم ترکیب بندی شده و پس از چاپ و صحافی،  به شکل یک مجموعه زیبا بابا کاور و یا جعبه ارائه می‌شود. جلد ژورنال هم دارای انواع متنوعی از چرم ساده تا پلکسی، جلد عکسی، کریستالی، پازلی و … است و می‌تواند توسط مشتری انتخاب شود. تفاوت آلبوم دیجیتال با آلبوم های چسبی معمولی موجود در بازار این است که علاوه بر اینکه عکسهای شما به صورت طراحی شده داخل آلبوم چاپ می‌شوند و بصورت جدا جدا ارائه نمی گردند، این آلبومها بسیار شکیل و شیک و مقاوم بوده و در صورت نگهداری درست، عمر بسیار بالایی دارند.

ژورنال عکس کودک

عکس ترکیبی و ژورنال عکس کودک

خانواده‌هایی که دوست دارند عکسهای ترکیبی کودکشان به شکلی شکیل و طراحی شده و در قالب یک ژورنال عکس کودک به آنها ارائه شود، می‌توانند آلبوم دیجیتال کودک را انتخاب کنند. ژورنال عکس کودک شامل مجموعه‌ای از عکسهایی است که از کودک به تنهایی یا به همراه خانواده در یک یا دو جلسه، عکاسی می‌شود. عکسها پس از انتخاب توسط خانواده‌ها، ادیت و صفحات ژورنال کودک طراحی ‌می‌شوند. پس از ملاحظه و تایید خانواده‌ها، آلبوم برای چاپ و صحافی و جلدسازی با بهترین متریال به لابراتوار با کیفیت فرستاده می‌شود.

ژورنال عکس کودک

ژورنال بارداری و ژورنال عکس نوزاد

ژورنال بارداری و ژورنال عکس نوزاد نیز در آتلیه لیماژ ارائه می‌شود. بدین ترتیب که پدر و مادر یکبار در دوران بارداری به آتلیه مراجعه کرده و از خودشان و وسایل کودک عکسبرداری انجام می‌گیرد. یکبار هم از نوزاد به تنهایی و به همراه خانواده، عکاسی شده و کل این عکسها در قالب یک آلبوم دیجیتال ارائه می‌شود.

ژورنال عکس کودک

ژورنال روند رشد کودک

علاوه بر این ما در آتلیه کودک لیماژ، ژورنال روند رشد کودک از نوزادی تا یکسالگی نیز ارائه می‌دهیم. به این ترتیب که در طول یکسال ۳ یا ۴ بار در سنین مختلف از کودک عکاسی شده و در انتهای یکسال به همراه عکسهای تولد کودک، یک ژورنال عکس کودک طراحی می‌شود. در این بین سعی می‌شود تا کودک در مناسبتهای مختلف در طول یکسال که برای اولین بار آنها را تجربه خواهد کرد مانند اولین یلدا ، کریسمس ، نوروز، بهار، تابستان و غیره نیز عکسهایی به یادگار داشته باشد.

ژورنال عکس کودک